Opis zajęć

Zajęcia Fitness

Zdrowy kręgosłup - to program ćwiczeń dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa, zajęcia pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, ból zostanie zredukowany, a przykurczone grupy mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione. Ponadto odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią mięśnie pośladków, brzucha i pleców. Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia.

Pole Dance - czyli taniec na rurze, to połączenie gimnastyki, tańca i fitnessu.

Step & Shape - proste zajęcia wzmacniające ciało w kombinacji kroków na stepie. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz  układ krwionośny i dotlenisz organizm, stracisz zbędne kilogramy i zredukujesz tkankę tłuszczową. Ćwiczenia pomogą pięknie wyrzeźbić i ujędrnić zarówno górne jak i dolne parte ciała.

Streching - ćwiczenia rozciągające. Polega na kilkosekundowym napięciu mięśnia i powolnym jego rozluźnieniu. Potem następuje rozciąganie przez kilkanaście sekund. Streching to idealny sposób na wyciszenie.

 

 

Zajęcia gimnastyki artystycznej

 

Zajęcia Taneczne

SALSATION

Mix Dance

Balet

Jazz

Taniec towarzyski

Tańce latynoamerykańskie

Taniec dla narzeczonych

Street dance,

Breakdance

HIP-HOP

 

 

 

 

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.